fbpx

Automobilio Žibintų Tonavimas

Automobilio Žibintų Tonavimas

Daugeliui žmonių – automobilis, tai ne tik transporto priemonė. Šiais laikais automobilis tapo asmenybės saviraiškos ir laisvės simboliu.

Nors daugelis modernių transporto priemonių yra su grūdintais, gamykliškai tonuotais stiklais, įstatymai leidžia ir papildomai užtamsinti galinius automobilio stiklus. Dažnai dėl privatumo, o dar dažniau siekiant papuošti, patobulinti automobilio išvaizdą.

Patobulinti automobilio išvaizdą galima ir tonuojant automobilio žibintus. Tonuojantis plėvelės sluoksnis, galiniam žibintui suteikia subtilų, prislopintos spalvos efektą.

Automobilio žibintų tonavimas

etonai.lt Plėvelė Žibintų Tonavimui

Paruošta naudojimui plėvelė yra 4 sluoksnių:

  1. Skaidri, klijų sluoksnį sauganti plėvelė (nuimama prieš klijuojant)
  2. Itin tvirtas, prie paviršiaus prilimpantis klijų sluoksnis
  3. Tonuota plėvelė
  4. Plona, elastinga plėvelė, sauganti nuo subraižymo atliekant darbą. (pašalinama užtamsinus žibintą)

Žibintų tamsinimo plėvelė

Plėvelių Skirtumai:

40% Juoda Plėvelė

Lengvas, subtilus, dažniausiai sutinkamas automobilio žibintų tonas. Minimaliai pakeičiantis, prislopinantis originalią žibintų spalvą. Labiausiai panašus į gamykliškai tonuotus žibintus. Plėvelė yra padengta absoliučiai skaidriu, itin tvirtu klijų sluoksniu dėl ko plėvelė neatsilups ir nesuskeldės. 60% tamsumas reiškia, kad prasiskverbti gali net 40% žibintų šviesos.

Lempų Tamsinimas

5% Juoda Plėvelė

Ekstremaliai tamsi plėvelė automobilio žibintams. Tik 5% žibintų šviesos praleidžianti, 4 sluoksnių, itin patvariais klijais dengta, ilgai tarnaujanti, kokybiška plėvelė.

žibintų tonavimo plėvelė

Raudona Plėvelė

Raudona, – labiausiai žvilgsnį traukianti spalva. 60% Aukščiausios kokybės plėvelė suteiks automobiliui tik ką iš gamyklos išriedėsiančios mašinos įvaizdį.  Plėvelė puikiai maskuoja smulkius žibinto įbrėžimus ir įskilimus.

Raudona lempu tamsinimui


Automobilio Žibintų Tonavimas, Lempų Tamsinimas Tauragėje

Dariaus ir Girėno 57, Tauragė

8 643 77767

info@etonai.lt


Tiekėjų g. 58, Kretinga

8 663 83460

info@etonai.lt