fbpx

Reklama ant Automobilio

Reklama ir Logotipai ant Automobilio

 

Sumaketuosime ir užklijuosime užrašus ir logotipus iš aukščiausios kokybės vinilinės plėvelės ant bet kurio automobilio.Reklama, užrašai ir lipdukai bus priderinti prie esamos automobilio spalvos,  kainas aptarsime el. paštu: info@etonai.lt arba telefonu: +37066383460. Mes pateiksime vizualizacijas, kaip atrodys transporto priemonė po apklijavimo.

Užrašai ir logotipai ant transporto priemonių yra puikus būdas pateikti informaciją apie vykdomą veiklą. Ne tik komerciniai, valstybinių įstaigų, bet ir privatūs automobiliai gali būti tinkamai apipavidalinti. Reklama gali būti klijuojama ant garažo vartų, automobilio, mikroautobuso, motociklo, dviračio, kemperio, priekabos, traktoriaus, paspirtuko ir netgi vejapjovės. Vinilinė plėvelė, naudojama reklamai ant transporto priemonių, išsiskiria savo ilgaamžiškumu ir atsparumu įvairioms oro sąlygoms, todėl tarnauja ilgiau nei įprasta plėvelė reklamai. Vinilas yra patvari medžiaga, kuri tarnauja iki 10 metų, atspari blukimui, lupimuisi ir įtrūkimams.

Reklaminiai užrašai ir lipdukai nepažeidžia transporto priemonės dažų sluoksnio ar stiklų paviršiaus. Lengvai priklijuojami ir (profesionalo) lengvai pašalinami. Reklaminiai užrašai – PJAUSTOMI iš spalvotos vinilinės plėvelės, o ne spausdinami, todėl ilgiau tarnauja nepalankiomis oro sąlygomis. Puikiai tinka naudoti lauke, įvairiomis oro sąlygomis.

Nuo užsakymo iki logotipų: pakeiskite įprastą transporto priemonę ryškia, 24 val. per parą veikiančia reklama.

Kreipkitės


Tiekėjų g. 58, Kretinga

8 663 83460

info@etonai.lt