fbpx

Reklama

Reklaminiai Lipdukai ir Lipnios Reklamos Gamyba

Žodžiai, skaičiai, formos ir logotipai, pagal individualius poreikius išpjaustomi iš kokybiškos,įvairių spalvų, itin patvarios lipnios plėvelės. Perkelta ant pernešimo medžiagos, paruošta užklijavimui ant įvairių paviršių: plastiko, stiklo ar automobilio kėbulo.

Reklama ant Automobilio

Kol jūs kelyje, galinis automobilio stiklas, – puiki vieta informuoti potencialius klientus apie vykdomą veiklą. Lengvai užklijuojama, atspari įvairioms oro sąlygoms, ilgalaikė reklama ant galinio automobilio stiklo.

Nuo Audi iki Volvo, visi automobiliai panašėja. Pagrindinės spalvos: Balta, Pilka ir Juoda ištirpsta miesto sraute. Ir tik spalvota, dinamiška ir lengvai įskaitoma reklama gali atkreipti praeivių ir vairuotojų dėmesį. Atpažįstamas LOGOtipas ir aiškus įvaizdis, tai priemonės identitetui kurti. Todėl siekiant išskirtinumo ir emocijos, bet kuris automobilis papildytas ryškiaspalviu akcentu:  juosta, logotipu ir trumpu veiklos aprašymu, tampa dėmesį patraukiančia reklamos priemone.

Reklama ant automobilio

Galima pasirinkti iš daugiau nei 30-ties skirtingų spalvų, įskaitant ir aukso, sidabro, ryškiaspalvių spec. paskirties, ar atspindinčių plėvelių.

Bet kokiu formatu atsiųskite savo dizainą, logotipą ar veiklos apibūdinimą el.p. design@etonai.lt ir mes sukursime bei pagaminsime geriausiai jūsų poreikius ir veiklą atspindinčią lipnią reklamą.


Reklaminiai Lipdukai ir Lipnios Reklamos Gamyba.

Dariaus ir Girėno 57, Tauragė

8 643 77767

info@etonai.lt


Tiekėjų g. 58, Kretinga

8 663 83460

info@etonai.lt