fbpx

Chameleon plėvelė

Saulės energijos laidumą mažinanti – “Chameleon” Plėvelė

Itin skaidri, praleidžianti šviesą, sąlyginai nauja plėvelė. Nors ir neužtikrina privatumo, tačiau tobulai saugo automobilio saloną nuo perkaitimo ir kenksmingų UltraVioletinių spindulių.

Žaibiškai vairuotojų pamėgta plėvelė turi keletą nenuginčijamų privalumų:

  • Nepablogina matomumo. Chameleon plėvele tonuotas stiklas iš vidinės pusės išlieka skaidrus.
  • Saugo interjerą nuo perkaitimo, salono apmušalus, prietaisų skydelį nuo blukinančių UV spindulių. (saulės spinduliai ypatingai paveikia odines automobilio interjero detales: oda blunka, praranda elastiškumą ir trūkinėja).
  • Nanokeraminis ir grafito sluoksniai, sulaiko kenksmingus UltraVioletinius, InfraRaudonuosius ir tiesioginius saulės spindulius, tačiau praleidžia reikiamą šviesos kiekį.

Chameleon plėvelė

 

Jeigu priekinio stiklo originalus, gamyklinis tamsinimas yra ~15% , tai toks stiklas tonuotas 20% chameleon plėvele atitiks techninius reikalavimus, tačiau jeigu stiklas gamykliškai tonuotas 20% ir daugiau, tokiu atveju automobilio priekinio stiklo šviesos pralaidumas greičiausiai neatitiks techninių reikalavimų.

Dažniausiai priekinis automobilio stiklas yra gamykliškai tonuotas iki 25%. Tikrinant automobilio stiklo šviesos pralaidumą prietaisu, atkreipkite dėmesį į stiklo švarą iš išorinės ir vidinės pusės, kadangi dulkės, drėgmė ar pirštų antspaudai mažina šviesos pralaidumą.

Visi šviesos pralaidumą matuojantys prietaisai turi ± 2,0% paklaidą, todėl matuoklio parodymas turi būti ne mažesnis nei 68%. Automobilio stiklų šviesos pralaidumą galite pasitikrinti Tauragėje, Dariaus ir Girėno 57.

 


Automobilio Stiklų Tamsinimas “Chameleon” plėvele.

Stoties g. 42, Tauragė

8 643 77767

info@etonai.lt


Tiekėjų g. 58, Kretinga

8 663 83460

info@etonai.lt