fbpx

automobilių stiklų tonavimas

Automobilių Stiklų Tonavimas | Tamsinimas

Privatumas – ne vienintelis tamsintų stiklų privalumas, tamsinti stiklai atspindi beveik pusę tiesioginių saulės spindulių. Automobilis neprikaista, neapkraunamas oro kondicionierius, dėl to sumažėja kuro sąnaudos.
Kokybiška plėvele tonuoti stiklai nepraleidžia net iki 99% kenksmingų UV spindulių, apsaugoja automobilio interjero detales nuo išblukimo.

Automobilio Stiklų Šviesos Pralaidumas

Priekinio automobilio stiklo šviesos pralaidumas negali būti mažesnis nei 75%, tai reiškia, kad daugumos automobilių priekiniai stiklai yra maksimaliai tonuoti gamykliškai.

Priekiniai šoniniai (vairuotojo ir keleivio) stiklai negali būti tamsesni nei 70% šviesos pralaidumo. Daugumos automobilių priekiniai šoniniai stiklai jau yra maksimaliai tonuoti gamykloje. Tai reiškia, kad papildomai tamsinti, net ir su šviesiausia plėvele stiklai jau viršytų leistiną šviesos pralaidumo ribą, už tai gali būti panaikinta automobilio techninė apžiūra.

•Galinio ir galinių šoninių automobilio stiklų tamsinimas Lietuvoje yra neribojamas.

Leistinas stiklų tonavimas

Automobilio Stiklų Tamsumo Procentai

Stiklų užtamsinimo lygiai skiriasi procentais: dažniausiai 05%, 20%, 35%, 50%. Rečiau 1% (itin tamsi, beveik neperregima plėvelė), 70%, 80%  chameleon ir netgi visai skaidri plėvelė.

Skirtingi plėvelės tamsumo lygiai:

Visiškai skaidri plėvelė: tokia plėvele užklijuotas automobilio stiklas, nėra papildomai užtamsintas, tačiau tarnauja kaip papildoma apsaugos priemonė apsaugodama keleivius ir saloną nuo smulkių šukių, stiklui dužus.

plėvelė Automobilių stiklų tamsinimui

 

80% Soliarinė “chameleon” plėvelė: šia plėvele tonuotas priekinis stiklas pasižymi karščiui atspariomis savybėmis, salonas neprikaista, neblunka ir neskeldėja prietaisų skydelio panelė. Jeigu priekiniai automobilio stiklai yra visiškai skaidrūs, arba originaliai tonuoti ne daugiau nei 12%, papildomai užklijavus šią plėvelę, priekiniai automobilio stiklai atitinka techninius reikalavimus.

chameleon plėvelė Automobilių stiklų tamsinimui

 

70% Plėvelė: dažniausiai klijuojama ant priekinių automobilio stiklų. Taip tonuoti stiklai yra nežymiai tamsesni už originalius, todėl nekrenta į akis. Pati plėvelė, užklijuota ant visiškai skaidraus priekinio stiklo atitinka techninius reikalavimus.

plėvelė stiklų tamsinimui

 

50% Plėvelė: minimaliai užtamsina stiklus, suteikdama automobilio išvaizdai daugiau subtilumo nei praktinės naudos. Net ir 50% tamsumo plėvelė minimaliai apsaugo automobilio saloną nuo karščio ir sulaiko net iki 80% UV spindulių.

plėvelė stiklų tamsinimui

 

35% Plėvelė: dažniausiai originaliai, gamykloje tonuoti automobilio stiklai yra 35% tamsumo. Tokie stiklai yra papildomai pažymėti stiklo gamintojo logotipe, AS3 žyme. Automobilio stiklai tamsinti 35% plėvele beveik niekuo nesiskiria nuo gamykloje tonuotų automobilio stiklų. Todėl ši plėvelė itin pravarti, norint pritaikyti netamsintą stiklą prie gamykliškai tonuotų stiklų.

Stiklų tamsinimo plėvelė

 

20% Plėvelė: nedaug tamsesnė nei 35% plėvelė, tačiau ne pati tamsiausia. Aukso vidurys užtikrinantis privatumą, tuo pačiu per daug neužtamsindamas stiklų. Patogu vairuoti tiek dieną (nepraleidžia iki 80% tiesioginių saulės spindulių), tiek naktį (pakankamai aiškus vaizdas per galinį automobilio stiklą, tamsiu paros metu).

Plėvelė stiklų tonavimui

 

05% PlėvelėPilnai užtikrinanti privatumą, Lietuvoje 100% legali, automobilio stiklų tamsinimo plėvelė. Salone paliktus asmeninius daiktus, ar prekes laikomas bagažinėje, patikimai nuo nepageidaujamų žvilgsnių saugos 05% tamsumo plėvele tonuoti stiklai.

Plėvelė stiklų tamsinimui

 

01% PlėvelėKai tamsos per mažai, o parkuojantis naudoji tik veidrodėlius 1% šviesos pralaidumo plėvelė yra tai ko reikia. 1% reiškia, kad stiklas yra tamsintas 99%, t.y. beveik užkaltas.

Šviesos Laidumo Matavimas

Leidžiamas stiklo šviesos pralaidumas nustatomas matuojant automobilio stiklo tonavimo lygį. t.y. kiekviena, skirtingo tamsumo plėvelė užklijuota ant automobilio stiklo praleidžia tam tikrą kiekį šviesos. 95% tamsumo stiklas praleis tik 5% šviesos, 80% tamsumo stiklas praleis net 20% šviesos ir t.t. 

Stiklų tonavimas nuo 2006m., aukščiausios kokybės amerikietiška plėvelė, 7m garantinis aptarnavimas.


Profesionalus Automobilių ir Pastatų Stiklų Tonavimas, Automobilių Žibintų Tonavimas ir Reklama.

Stoties g. 42, Tauragė

8 643 77767

info@etonai.lt


Tiekėjų g. 58, Kretinga

8 663 83460

info@etonai.lt