fbpx

Pastatų stiklų tonavimas

Pastatų, Balkonų, Terasų Stiklų Tamsinimas, Vitrinų Tonavimas. 

Karštį ir saulės spindulius atspindinti plėvelė naudojama komercinių pastatų ir namų langų tonavimui. Tai ypač efektyvi priemonė norint sumažinti tiesioginių saulės spindulių patekimą į patalpas: klases, balkonus, oranžerijas, gamybines ir sandėliavimo patalpas, terasas ir kitas stiklintas patalpas.

Pastatų Langų Tamsinimas

 

Daugiau Privatumo

  Atspindinčia plėvele tamsinti stiklai užtikrina vienpusį privatumą, t.y. jei visi patalpos langai yra tamsinti, iš lauko pusės bus matomas tik atspindys, tuo tarpu iš vidinės pusės bus matomas visiškai skaidrus vaizdas. 

  Tonuoti stiklai sumažina saulės spindulių patekimą į patalpas, tai ne tik apsaugo interjerą nuo kenksmingų UltraVioletinių spindulių, bet ir palengvina  televizijos transliacijų žiūrėjimą ir darbą prie kompiuterio monitoriaus. 

Ofiso Langų Tamsinimas

Kai per karšta

Aukšti vitrininiai langai – tai visų pirma galimybė stebėti vaizdą, nes artimoji aplinka geriau matoma pro langą, prasidedantį nuo grindų. Pro pietinių krypčių langus patenka itin didelis saulės šilumos kiekis prikaitinantis patalpas. Todėl reikia nepamiršti ir apsaugos nuo perkaitimo priemonių. Ypač efektyvi priemonė nuo patalpų perkaitimo,- saulės spindulius ir karštį atspindinčia plėvele Tonuoti langai.

Karščiui atspari plėvelė tamsinimui

Atspindinti plėvelė  

Atspindinti plėvelė yra nepamainoma priemonė sumažinanti tiesioginių saulės spindulių ir karščio pritekėjimą patalpose, kuriose neįrengti oro kondicionieriai. 

  • Tonuoti stiklai praleidžia reikiamą šviesos kiekį, sumažindama tiesioginius saulės spindulius iki 82% ir karštį iki 65%.
  • Nebūtinos žaliuzės, roletai ar užuolaidos. Plėvelė blokuoja iki 99% UV spindulių, kurie blukina audinius.
  • Išorinis stiklo paviršius-atspindintis, todėl vidinei erdvei suteikia privatumo. Darbuotojai ir klientai galės mėgautis vaizdu į lauką, tuo tarpu iš lauko pusės nebus matomi.
  • Plėvelės vidinis sluoksnis padengtas nesibraižančia danga, todėl lengvai prižiūrimas.

Veidrodinė Pėvelė


Profesionalus Automobilių ir Pastatų Stiklų Tonavimas, Automobilių Žibintų Tamsinimas ir Reklama.

Dariaus ir Girėno 57, Tauragė

8 643 77767

info@etonai.lt


Tiekėjų g. 58, Kretinga

8 663 83460

info@etonai.lt